Co to jest hybrydowy lakier do paznokci

Co to jest hybrydowy lakier do paznokci – piękne i zadbane dłonie z wypielęgnowanymi i wystylizowanymi paznokciami są wizytówką każdej kobiety. W dzisiejszych czasach niemal każda z nas, nawet jeśli matka natura nie obdarzyła ją pięknymi i mocnymi paznokciami – może stać się ich posiadaczką. Wszystko za sprawą bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu kosmetycznego oraz coraz większej liczbie salonów kosmetycznych oferujących w swych usługach także stylizację paznokci.  

Od niedawna coraz więcej z nas wykonuje manicure żelowy, czy to hybrydowy w zaciszu własnego domu, bez konieczności korzystania z wizyt u manicurzystki lub też stylistki paznokci.

Manicure hybrydowy a żelowy podstawowe różnice

Manicure żelowy niesie za sobą wiele zalet, jednak jest on o wiele bardziej agresywny dla naturalnej płytki paznokci, aniżeli lakier hybrydowy. Przed wykonaniem takiego rodzaju manicure stylistka bowiem musi w odpowiedni sposób przygotować naturalną płytkę paznokci do wykonania manicure. Musi bardzo mocno zmatowić a czasem nawet spiłować górną warstwę paznokcia, tak aby zwiększyć przyczepność produktu jakim jest żel uv do naszego naturalnego paznokcia. Plusem takiego rodzaju stylizacji jest jednak fakt, że nasze paznokcie zyskują twardość jakiej nigdy do tej pory nie miały.

Z kolei lakiery hybrydowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają naturalnie zdrowe i mocne oraz długie paznokcie. Za ich pomocą co prawda nie przedłużymy swoich naturalnych paznokci, ale możemy je delikatnie utwardzić. Lakier hybrydowy nie odpryskuje tak jak zwykły lakier i utrzymują się na paznokciach nawet do trzech tygodni.

Lakiery hybrydowe i ich zalety

Lakiery hybrydowe pojawiły się stosunkowo później niż żelowe, jednak płeć piękna bardzo szybko je doceniła. Jedną z podstawowych ich zalet jest fakt, że są bardzo łatwo dostępne a cena za nie nie należy do wygórowanych. Taki lakier możemy bez trudu nabyć w miejscach typu hurtownia kosmetyków do paznokci czy też sklep z artykułami do paznokci.

Dzięki nim samodzielnie jesteśmy w stanie wykonać bardzo efektowny manicure, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, które wydajemy na usługi stylistki paznokci.

Lakierem hybrydowym pomalujemy nie tylko paznokcie dłoni, ale także i stóp, które będą prezentowały się pięknie i świeżo w delikatnych, letnich sandałkach, lub klapkach. Lakierem hybrydowym możemy też malować przedłużone uprzednio żelem lub akrylożelem paznokcie. Można zatem śmiało powiedzieć że lakier hybrydowy łączy w jedno zalety żelu uv do paznokci oraz zwykłego lakieru do paznokci.

Paznokcie pomalowane popularną hybrydą wyglądają niezwykle naturalnie i klasycznie. Dlatego cieszą się obecnie tak dużą popularnością wśród pań.

Zestaw do hybrydowej stylizacji idealnym pomysłem na prezent

Bardzo często szukamy inspiracji na wyjątkowy i trafiony prezent dla bliskiej nam osoby, mamy siostry, czy też najlepszej przyjaciółki. W poszukiwaniu takiego podarunku warto jest odwiedzić wszystko do paznokci sklep online lub sklep z artykułami do paznokci. Znajdziesz tam ogromny wybór zestawów startowych do samodzielnego manicure żelowego oraz hybrydowego, a także szeroki asortyment kolorowych lakierów hybrydowych, które ucieszą niemal każdą posiadaczkę lampy uv bądź lampy led. Dzięki temu bez trudu obdarowana osoba zacznie ciekawą i bardzo kreatywną przygodę z zestawem do hybrydowego lub żelowego manicure. Być może także odkryje w sobie gdzieś głęboko ukryte i drzemiące w podświadomości talenty do stylizacji paznokci. Zyska praktyczną umiejętność dzięki której samodzielnie wykona manicure i pedicure swoich dłoń oraz stóp.

Stylizacja paznokci świetnym pomysłem na życie

Co to jest hybrydowy lakier do paznokci

Co to jest hybrydowy lakier do paznokci

Stylizacja paznokci to nie tylko świetna zabawa oraz frajda. Jeśli zajęcie to faktycznie sprawia nam mnóstwo satysfakcji radości, dlaczego by nie rozważyć otworzenia własnej działalności polegającej na wykonywaniu manicure żelowego bądź hybrydowego. Takie usługi w dzisiejszych czasach cieszą się naprawdę ogromną popularnością. Dlatego szanse na niepowodzenie w takim biznesie są naprawdę niewielkie.

Decydując się na własną firmę pod tytułem stylizacja paznokci masz do wyboru dwie opcje. Możesz wydzielić niewielki kącik w zaciszu swojego domu lub mieszkania i tam przyjmować swoje klientki albo dojeżdżać do nich do domu i tam świadczyć swoje usługi kosmetyczne.

Wszystko zależy tak naprawdę od miejsca w którym mieszkasz. W dużym mieście klientek z pewnością nie zabraknie. Jeżeli jednak pochodzisz z małej miejscowości to warto jest pomyśleć o mobilnej firmie – dzięki czemu po prostu będziesz dojeżdżać do osób zainteresowanych z różnych miejscowości. Można działać także w systemie mieszanym i część klientek umawiać u siebie w domu, a do innych dojeżdżać. W swoim cenniku warto jest uwzględnić koszty paliwa i czas dojazdu jeżeli decydujemy się na mobilne rozwiązanie i do rachunku za usługę doliczyć także koszt paliwa oraz czas stracony na dojazd. Bardzo dobrze byłoby gdyby udawało nam się wykonać kilka manicure, na przykład w jednym domu. Wtedy na dojazd wydalibyśmy tylko raz.